Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apylinkės teismas
lt
En

Savanoryste Šiauliu apylinkes teisme

Informacija atnaujinta 2022-06-14 15:27:37

KLAUSKITE IR REGISTRUOKITES PAS ŠIAULIU APYLINKES TEISMO SAVANORI
TEL. (8 41) 596 068.

Kas yra teismo savanoris? Pagrindine teismo savanorio misija – padeti nukentejusiesiems ir liudytojams teisme jaustis drasiau ir saugiau! Savanoriui nera keliami išsilavinimo reikalavimai, taciau jis yra išklauses specialius mokymus ir turi reikiamu žiniu apie teismu sistema ir teismo procesa, liudytoju ir nukentejusiuju teises bei pareigas, gerai pažista teismo patalpas, žino, kaip bendrauti su sunkius išgyvenimus patyrusiais žmonemis ir teikti reikiama pagalba teismu lankytojams.

Kokia parama teisme Jums gali suteikti savanoris? Savanoris padeda susiorientuoti teismo aplinkoje, teikia praktine informacija, susijusia su teismo procesu ir jo eiga (taciau nekonsultuoja teisiniais klausimais), supažindina su liudytojo ar nukentejusiojo teisemis bei pareigomis, išklauso ir padeda teisme pasijausti saugiau ir drasiau.

Kaip gauti savanorio parama teisme? Atvyke i teisma savanorius atpažinsite iš ju nešiojamo specialaus ženklo su užrašu „TEISMO SAVANORIS“. Del susitikimo su teismo savanoriu galite susitarti iš anksto – paskambine telefonu i Šiauliu apylinkes teisma tel. (8 41) 596 068.

Lietuvos teismu Savanoriu tarnyba koordinuoja – Nacionalines teismu administracijos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 251 4120.

Savanoriu tarnybos veikla galite ivertinti užpildydami www.teismai.lt (skiltyje „Pagalba liudytojams ir nukentejusiesiems“) esanti klausimyna.

Teismo darbo laikas

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Pietų pertrauka – nuo 12.00 val. iki 12.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Dokumentai priimami ir išduodami

Pirmadienį ir trečiadienį – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Antradienį ir ketvirtadienį – nuo 7.30 val. iki 17.30 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Naujienų prenumerata

Korupcijos prevencija