Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Šiaulių apylinkės teisme lankosi NTA direktorė

Šiaulių apylinkės teisme lankosi NTA direktorė 7
2019-10-23

Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose pirmą kartą apsilankiusi Nacionalinės teismų administracijos (toliau – NTA) direktorė dr. Natalija Kaminskienė susitikime su teisėjais ir darbuotojais pakvietė dialogui – kalbėti apie iškilusias problemas ir problemų sprendimą. Per kelias valandas trukusį NTA atstovų vizitą buvo aptartos teismų aktualijos, iškylančios problemos ir jų sprendimo būdai.

NTA direktorė dr. N. Kaminskienė pirmiausiai pristatė teismų finansavimo aktualijas. Ji pabrėžė, kad dedamos visos pastangos, kad teismo darbuotojai – teisėjų padėjėjai, raštinės specialistai, administracijos darbuotojai – gautų teisingą atlygį už savo darbą. Tačiau, kaip teigė dr. N. Kaminskienė, visiems pakelti atlyginimo nepavyks, nes valstybė skiria pinigų, kad pakeltų mažiausiai gaunančių teismo darbuotojų atlyginimą.

NTA vadovė kalbėjo apie tolimesnį teismų reorganizavimo procesą, tačiau minėtame etape Šiaulių apylinkės teisme jokių pokyčių nevyks. „Žmonės dėl teismų optimizavimo neturi nukentėti. Turi būti sudaromos galimybės dirbti nuotoliniu būdu”, – sakė dr. N. Kaminskienė.

Dar viena aktuali tema – teisėjų tarėjai teismuose. Pasak dr. N. Kaminskienės, minėtai naujovei turi būti tinkamai pasiruošta.

Kadangi kartu su NTA vadove dr. N. Kaminskiene atvyko NTA direktoriaus pavaduotoja Lina Griškevič ir Turto valdymo skyriaus vedėjas Arūnas Stravinskas, su teismų administracija buvo aptarti įvairūs klausimai: teismo veiklos, informacinių technologijų, LITEKO, patalpų nuomos, apsaugos ir kt.  

Anot Šiaulių apylinkės teismo pirmininkės Rasos Milvydaitės, teismo darbuotojai išgirdo atsakymus į visus pateiktus klausimus. R. Milvydaitė sako, kad tokie susitikimai labai reikalingi: ,,Bendraudami ir aiškindamiesi galime daug paprasčiau išspręsti kylančias problemas.“ 

Teismo vadovai svečiams parodė patalpas: darbuotojų kabinetus, vaiko apklausos kambarį, archyvą, konvojaus patalpas, posėdžių sales.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai
Nijolė Damulė
Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja
ryšiams su žiniasklaida ir visuomene
Tel. (8 41) 598 511
Mob. 8 676 50 348
Faks. (8 41) 598 480
e. p.  nijole.damule@teismas.lt
https://siauliu.teismai.lt/

Informacija atnaujinta 2019-10-23 15:58:18

Teismo darbo laikas

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Pietų pertrauka – nuo 12.00 val. iki 12.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Dokumentai priimami ir išduodami

Pirmadienį ir trečiadienį – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Antradienį ir ketvirtadienį – nuo 7.30 val. iki 17.30 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Naujienų prenumerata

Korupcijos prevencija