Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Šiaulių apylinkės teismas ieško tinkamo pastato Pakruojo rūmams

Šiaulių apylinkės teismas ieško tinkamo pastato Pakruojo rūmams
2021-09-17

Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė susitiko su Pakruojo rajono savivaldybės meru Sauliumi Margiu dėl tinkamų patalpų ar pastato Šiaulių apylinkės teismo (toliau – Teismas) Pakruojo rūmams. Meras S. Margis pateikė kelis pasiūlymus.

„Per susitikimą kalbėjomės apie kelis pastatus, kuriuose galėtų įsikurti Teismo Pakruojo rūmai. Tačiau neapžiūrėjus patalpų ir neįvertinus jų būklės bei galimybės pritaikyti teismo darbui, vertinti sudėtinga“, – sako Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė R. Milvydaitė. Anot Teismo pirmininkės, kitą savaitę Teismo darbuotojai lankysis Pakruojyje ir apžiūrės pastatus. Pasiūlymus pateikė ne tik Pakruojo rajono savivaldybė, bet ir VĮ Turto bankas.

Šią savaitę Pakruojyje Teismo darbuotojai apžiūrėjo vieną savivaldybės pastatą, kuriame anksčiau buvo įsikūrusi muzikos mokykla (Prof. S. Ušinsko g. 43, Pakruojis), tačiau minėtam pastatui reikalingas kapitalinis remontas. 

Ieškoti naujo pastato Teismo Pakruojo rūmams nuspręsta rugsėjo 7 d. per Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos, viceministrės Jurgos Greičienės, Teismo ir Pakruojo rajono savivaldybės atstovų susitikimą dėl teismų reformos. 

Diskutuojant dėl Teisėjų tarybos sudarytos Darbo grupės pristatytų išvadų „Dėl tolimesnio apylinkių teismų optimizavimo galimybių“, kuriomis Darbo grupė pasiūlė sujungti Teismo Joniškio ir Pakruojo rūmų veiklos teritorijas, atsisakant Pakruojo rūmų infrastruktūros ir paliekant veikti tik Joniškio rūmus, prieita vieningos nuomonės, kad pastatas, kuriame šiuo metu įsikūrę Teismo Pakruojo rūmai, yra gerokai per didelis – net keturis kartus didesnis nei reikia Teismui. Teisingumo ministrė E. Dobrovolska tvirtino, kad reikia spręsti susidariusias problemas ir, siekiant išsaugoti Teismo rūmus Pakruojyje, kuo greičiau surasti mažesnes patalpas. 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Kontaktai žiniasklaidai
Nijolė Damulė
Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja
(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Mob. 8 676 50 348

Informacija atnaujinta 2021-09-17 15:14:00

Teismo darbo laikas

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Pietų pertrauka – nuo 12.00 val. iki 12.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Dokumentai priimami ir išduodami

Pirmadienį ir trečiadienį – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Antradienį ir ketvirtadienį – nuo 7.30 val. iki 17.30 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Naujienų prenumerata

Korupcijos prevencija