Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

LABAI AČIŪ! Dovanotos knygos įteiktos mažiesiems skaitytojams

LABAI AČIŪ! Dovanotos knygos įteiktos mažiesiems skaitytojams 8
2021-06-02

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, apie 200-us Šiaulių apylinkės teismo darbuotojų atneštų knygų iškeliavo pas naujus savo skaitytojus. Šiaulių, Joniškio, Kelmės ir Radviliškio rūmų darbuotojų dovanotos knygos įteiktos Šiaulių rajono Voveriškių, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų bei Dubysos aukštupio mokykloms. Raseinių rūmų darbuotojai knygas dovanojo Viktoro Petkaus pagrindinei mokyklai.

„Labai dėkoju kolegoms už jų geranoriškumą ir vaikams suteiktą džiaugsmą. Kiekvieno Jūsų indėlis ir pagalba – labai svarbi. Keli mūsų kolegos iš Šiaulių ir Kelmės rūmų atnešė net po 16-a vaikiškų knygų. Kiti namuose neturėjo, todėl nupirko naujas ir padovanojo, – sako Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė. – Birželio 1-osios rytą visos knygos buvo sukrautos į šešias dideles dėžes, gražiai supakuotos ir išvežtos vaikams.“ 

Knygas dovanoję darbuotojai įsitikinę, kad knygos atgims naujam gyvenimui – ras naujų skaitytojų ir jiems suteiks gerų emocijų. Juk knyga vaikams dovanoja naujus nepažintus pasaulius, plečia akiratį, suteikia džiaugsmo.

Šiaulių rajone knygas skaitys vaikai, kurie bus ugdomi naujose ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse vaikų grupėse. Nuo rugsėjo mėnesio minėtose mokyklose atidaromos penkios naujos grupės. Raseiniškių surinktos knygos taip pat skirtos priešmokyklinio ugdymo grupės lankytojams.

Ši gerumo akcija įgyvendinta bendradarbiaujant su Šiaulių rajono savivaldybe. Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras kartu su mero padėjėja Rita Žadeikyte padėjo įgyvendinti minėtą projektą.

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Šiaulių apylinkės teismo darbuotojai pradėjo gerumo akciją „Dovanok knygą“. Šiaulių apylinkės teismas, rengdamas minėtą akciją, jungėsi į bendrą Lietuvos teismų organizuojamą renginį, kurio šūkis „Tegyvuoja geri darbai“. 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai
Nijolė Damulė
Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja
(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Mob. 8 676 50 348

Informacija atnaujinta 2021-06-02 14:14:20

Teismo darbo laikas

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Pietų pertrauka – nuo 12.00 val. iki 12.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Dokumentai priimami ir išduodami

Pirmadienį ir trečiadienį – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Antradienį ir ketvirtadienį – nuo 7.30 val. iki 17.30 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Naujienų prenumerata

Korupcijos prevencija