Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Į pensiją išlydėta teisėja Rima Volikienė ketina savanoriauti teisme

Į pensiją išlydėta teisėja Rima Volikienė ketina savanoriauti teisme 4
2021-06-11

Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmų teisėja Rima Volikienė skaičiuoja 38-erius teisininko darbo metus, kurių beveik 24-erius paskutinius metus dirbo teisėja Pakruojyje. Į pensiją kolegų išlydėta teisėja vasarą žada ilsėtis, skaityti knygas, o rudenį grįžti ir tapti teismo savanore.

Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė įteikė Teisėjų tarybos pirmininkės Sigitos Rudėnaitės padėką „Už ilgametes tiesos ir teisingumo paieškas, fakto ir teisės suvienijimą teismo sprendimuose, jais apgintas bendražmogiškąsias vertybes“. Teismo pirmininkė R. Milvydaitė linkėjo R. Volikienei sveikatos, įdomios ir aktyvios veiklos. Daug metų kartu su teisėja dirbę kolegos dėkojo už jos santūrumą, ramybę ir linkėjo įdomių kelionių.

Pakruojo rūmų teisėją R. Volikienę sveikino Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Gražvydas Poškus, įdomių naujų veiklų linkėjo Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos atstovai.

R. Volikienė yra dirbusi advokate, keletą metų juriste įmonėje. 1983 metais, baigusi Vilniaus Universitetą ir įgijusi teisininko kvalifikaciją, tais pačiais metais pradėjo dirbti Šilutės rajono apylinkės teisme, stažuotoja, o po metų – teisėja. R. Volikienė sako, kad į Šilutę atvyko dar neturėdama diplomo rankoje ir iškart pradėjo teisėjo darbą. „Tuomet šalia buvo du tarėjai ir sekretorė. Sudėtingų bylų nedavė“, – darbo pradžią prisimena teisėja. Tačiau Šilutėje ilgai nedirbo. Atsiradus laisvai advokato vietai Pakruojyje, persikėlė į minėtą miestą. 1997 metų pabaigoje R. Volikienė, išlaikiusi teisėjo egzaminą, Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu buvo paskirta dirbti tuometiniame Pakruojo rajono apylinkės teisme teisėja. Vėliau dvi kadencijas ėjo teismo pirmininko pareigas.

R. Volikienė sako per praėjusius darbo metus buvo visko, todėl sunku būtų ką nors išskirti: „Visada džiaugdavausi ir jausdavau vidinį pasitenkinimą, kai mano priimtą sprendimą ar nuosprendį aukštesnės instancijos teismas palikdavo galioti. Reiškia – aš esu teisi.“ Teisėja prisiminė, kad labai palengvėjo darbas, kai teismuose pradėjo dirbti teisėjo padėjėjai.

Atsisveikindama su kolektyvu R. Volikienė kalbėjo apie savo pomėgius, laisvalaikį. Anot teisėjos, jai  labai patinka kelionės. Ji su vyru, kai tik yra galimybė, stengiasi aplankyti užsienio šalis. Vis pritrūkdavo laiko knygoms, todėl dabar, išėjusi į pensiją, ketina daug skaityti. Vasarą leis laiką sodyboje, o rudenį, kai atvės orai, žada grįžti į teismą ir tapti teismo savanore.   

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
Kontaktai žiniasklaidai
Nijolė Damulė
Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja
(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Mob. 8 676 50 348

Informacija atnaujinta 2021-06-11 15:04:28

Teismo darbo laikas

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Pietų pertrauka – nuo 12.00 val. iki 12.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Dokumentai priimami ir išduodami

Pirmadienį ir trečiadienį – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Antradienį ir ketvirtadienį – nuo 7.30 val. iki 17.30 val.
Penktadienį – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.
Švenčių išvakarėse dirbame viena valanda trumpiau.

Naujienų prenumerata

Korupcijos prevencija